Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı şikayet dilekçe örneği

Bu sayfayı paylaşmak ister misiniz ?

Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı şikayet dilekçe örneği indirme linki sayfanın sonundadır.

NOT:Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ismi Tarım ve Orman Bakanlığı olarak değiştiğinden dilekçe örneklerimizde bakanlığın yeni adı kullanılmıştır.

 

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA

                                           ANKARA

 

……… İli, .................. İlçesi, .......................adresinde/beldesinde hayvancılık işi ile uğraşmaktayım. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünce hayvanlara kulak küpesi takılması taleplerimizi iletmemize ve başvurumuz üzerinde 5 ay geçmesine rağmen bir netice almamız mümkün olmamıştır.Bununla birlikte ilçe müdürlüğüne hayvan yemi ile ilgili stokçuluk yapıp değerinin çok üzerinde fiyatlara satan işletmeleri bildirmemize rağmen konunun takipcisi olunmamış,ilgili işletmeler hakkında herhangi bir işlem yapılmamıştır.

Mağduriyetlerimizin giderilmesi hususunda gereğini saygılarımla arz ederim.

 

 

.…/…./201...

Adı Soyadı

 İmza

 

İletişim Bilgileri

Adres :

Telefon :


TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA

                                           ANKARA

 

 

Reklamlarında yer aldığı üzere zayıflama konusunda kolaylaştırıcı olduğunun   …. İsimli işletmeden …. ,isminde zayıflama çayı aldım.Çayı bir hafta kullanmamın ardından tahammül edilmez baş ağrısı ,kusma, baş dönmesi, kalp çarpıntısı yüksek tansiyon ve döküntüye neden oldu.İlgili firmayla yaptığım görüşmede böyle bir yan etkisinin olmayacağını beyan ettiler.Ancak söz konusu rahatsızlığımın bu çay nedeniyle meydana geldiğinden hiçbir şüphem bulunmamakta.Ayrıca rahatsızlanmam üzerine kontrolüm üzerine söz konusu çayın sağlık bakanlığından onayı olmadığını fark ettim.

İnsan sağlığını tehlikeye atan bu ürün hakkında  gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

 

.…/…./201...

Adı Soyadı

 İmza

 

 

İletişim Bilgileri

Adres :

Telefon :


Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı şikayet dilekçe örneği (indir)

BENZER YAZILAR:

Çevre ve şehircilik bakanlığı şikayet dilekçe örneği

Milli eğitim bakanlığı şikayet dilekçesi

 

 

3 yorum

  1. Yunus magat Yanıtla

    Ben buğday ekiyorum çiftçi belgem yok babamın tarlasını ekiyorum çift sürecegim ama köye gidemiyom

  2. Camalvargün Yanıtla

    Sayın bakanım ben memleketimde hayvancilik yapmak istiyorum bana devlet büyüklerim yardımcı olmanızı rica ediyorum saygılarımla 5357627929

  3. Camalvargün Yanıtla

    Sayın bakanım ben memleketım karsta hayvancılık yapmak istiyorum ben bu vatanın bır ferdı olarak bana yardım cı olmanızı istiyorum efndım devletimiz surıyelılere maddi manevi her destegi yapıyor bende sizin bir vatandaşımız olarak ben 45 yaşındayım 100/61 engelliyim devletimizden bana 10 tane inek vermenizi ailemle hayatimizi idameettırebılmemız devletımden bana yardıcı olunmasını vicdani kanaatınızın olumlu yönden karar vereceğinden gereginin yapılmasını saygılarımla bilgilerinize sunarım 5357627929

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir