dilekceevi.com engelsiz web sitesi

Bu sayfayı paylaşmak ister misiniz ?

Dilekceevi.com Erişilebilirlik Bildirimi 

Dilekceevi.com , hizmetlerinin engelli kişiler için erişilebilir olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Dilekceevi.com , herkesin haysiyet, eşitlik, rahatlık ve bağımsızlık ile yaşama hakkına sahip olduğu inancıyla, web sitesinin daha kolay kullanılmasını ve engelli insanlar için daha erişilebilir olmasını sağlamaya yardımcı olmak için önemli miktarda kaynak yatırmıştır.

Erişilebilirlik Menüsünü Etkinleştirme 

Dilekceevi.com erişilebilirlik menü sayfasının köşesinde görünen erişilebilirlik menüsü simgesini tıklayarak etkinleştirilebilir. Erişilebilirlik menüsünü tetikledikten sonra, erişilebilirlik menüsünün tümüyle yüklenmesi için bir dakika bekleyin.

Tekzip 

Dilekceevi.com , engelliler için de kesintisiz, erişilebilir ve engelsiz kullanımın sağlanması için kolektif ahlaki zorunluluğumuz olduğu inancıyla sitenin ve hizmetlerin erişilebilirliğini sürekli iyileştirme çabalarına devam etmektedir.

Dilekceevi.com’daki tüm sayfaları ve içeriği tam olarak erişilebilir kılmaya yönelik çabalarımıza rağmen , bazı içerikler henüz en sıkı erişilebilirlik standartlarına tam olarak adapte edilmemiş olabilir. Bu, en uygun teknolojik çözümü bulmamasının veya belirlememenin bir sonucu olabilir.

Dilekceevi.com’da herhangi bir içerikle ilgili sorun yaşıyorsanız veya sitemizin herhangi bir bölümünde yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen aşağıda açıklandığı gibi normal çalışma saatlerinde bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.