Tanıtım maksatlı dilekçelerinizi ücretsiz hazırlıyoruz.

Dilekçelerinizi biz hazırlayalım

dilekçe yazımı


ÜCRETSİZ Dilekçe Hazırlatmak için BURAYA TIKLAYINIZ…

Canlı Dilekçe Yazdır

Ücretsiz dilekçe yazdır

Boşanma dilekçesi ücreti ne kadar?

Dilekçe yazdırma fiyatları nedir?

Diye düşünmeyin,dilekçe nasıl hazırlanır diye sorun etmeyin dilekçematik canlı dilekçe hizmetimizle kısa bir süre için dilekçelerinizi ÜCRETSİZ olarak hazırlıyoruz.

Canlı dilekçe yazımı yeni nesil arzuhalcilik hizmeti vermektedir.

Geçici bir süre tanıtım amaçlı dilekçelerinizi BEDAVA hazırlıyoruz.

Hukuki danışmanlık kapsamına girebilecek hiçbir eylem ve işlemde bulunulmayacak ve sadece kullanıcının talep istek ve beyanları yazılı metin halinde kendisine ulaştırılacaktır.

DİLEKÇE YAZIM SÜRECİ (e dilekçe yazımı)

1)Kullanıcı canlı dilekçe yazdır butonunu tıklayarak operatör ile yazılı iletişim kurmayı sağlayan ekrana yönlendirilecektir.

2)Bu ekranda yazdırmak istediği dilekçeye ilişkin beyanlarını iletecek,

3)Ardından operatör tarafından dilekçenin ne kadar sürede yazılacağı kullanıcıya bildirilecektir.

4)Kullanıcıya dilekçenin hazırlanarak iletilmesinin ardından verilen hizmet tamamlanacaktır.

KULLANIM SÖZLEŞMESİ

1-İşbu sözleşmede, Kullanıcı; online dilekçe yazımı için başvuruda bulunan kişi, Hizmet Sağlayıcı ise Canlı Dilekçe Dilekçematik Dilekçe Yazım Uygulamasını ifade etmektedir.

2-Hizmet sağlayıcı tarafından verilen online dilekçe yazımı işi; herhangi bir hukuki destek, bilgi, danışmanlık anlamı taşımamakta, sadece kullanıcının sözlü beyanlarının, resmi yazım kuralları gereğince yazıya dökümü ve dilekçe oluşturulması anlamına gelmektedir. Yaşanabilecek herhangi bir hukuki hak kaybı nedeniyle Canlı Dilekçe Uygulaması sorumlu tutulamayacaktır.

3- Dilekçe yazım süresi, kullanıcı ile hizmet sağlayıcı arasındaki görüşmede, online dilekçe yazım işinin niteliğine göre belirlenecektir.Gecikme nedeniyle süreli işlerde yaşanabilecek hukuki hak kayıpları konusunda Canlı Dilekçe Uygulaması‘un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Süreli işlemler ile ilgili önlem almak ve erken talepte bulunmak konusunda gerekli hassasiyet Kullanıcı tarafından gösterilecek olup, sorumluluk da Kullanıcıya aittir.

4- Yapılan görüşme neticesinde, kullanıcının dilekçe yazım işini kabul ettiğini beyanetmesinin ardından dilekçe hazırlanarak internet üzerinden(e-mail veya görüşme ekranından) kullanıcıya gönderilecektir.

5-Kullanıcı; aldığı hizmet karşılığı temin ettiği dilekçeyi imzalamadıkça, hukuki anlamda bir geçerlilik kazanmayacağı için; dilekçe içeriğini okumak ve kontrol etmek zorundadır. İmza atılması sonrasındaki süreç ile ilgili Canlı Dilekçe Uygulaması‘nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

6-Hizmet sağlayıcı; Kullanıcının kendi talebi olmadan kimlik bilgilerini istemeyecektir, kabul eden kullanıcılar açısından kimlik bilgileri bölümü boş bırakılacak ve Kullanıcı tarafından doldurulacaktır. İlgili dilekçede kimlik bilgileri bölümünün Canlı Dilekçe Uygulaması tarafından doldurulmasını isteyen ve buna rıza gösteren kullanıcıların kimlik bilgileri 3. kişilerle (adli merciiler hariç) paylaşılmayacaktır.

7-Canlı Dilekçe Uygulaması‘dan online dilekçe yazdır ma işi satın alan her kişi; Hizmet sözleşmesini kabul etmeden sipariş verilmesi mümkün olmayacağı için; iş bu hizmet sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır.


CANLI DİLEKÇE YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir